Spinner – nowy hit sprzedażowy dostępny na Merkandi już od 1EUR


Co to jest ten spinner?

Fidget spinner lub po prostu spinner to niewątpliwie największy hit sprzedażowy ostatnich miesięcy. Jest to mała i prosta w budowie zabawka obrotowa, na punkcie której oszalały dzieci i nastolatkowie z całego świata. Według pomysłodawców zabawki i niektórych naukowców gadżet ten pozwala użytkownikom odpocząć, uspokoić emocje bez dodatkowego skupiania uwagi i ukoić nerwy. Korzystanie z tego gadżetu ma również pomagać użytkownikom w skupianiu się. Spinner ma być również pomocny w leczeniu ADHD i problemów z koncentracją. Wydaje się więc, że jest to idealny gadżet nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych.

Zabawka ta wykonana jest z czterech łożysk ze stali wysokiej jakości, bardzo trwałej i w różnych kolorach. Spinner należy złapać dwoma palcami w centralnej części i rozkręcić drugą ręką. Spinnery mogą być fosforyzujące, z brokatem lub światełkami. Bywają wykonane z twardych tworzyw sztucznych, a także z metalowych stopów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferty spinnerów na Merkandi

Ten amerykański gadżet to ostatnio jeden z najbardziej poszukiwanych przez dostawców i hurtowników produktów. Jego popularność i niska cena zaczynająca się już od 2 euro sprawiły, że to niezwykle modna zabawka. Na Merkandi znajdziecie wiele różnych ofert tych gadżetów w atrakcyjnych cenach już od 1 euro. Już teraz odwiedź Merkandi i przejrzyj oferty.