Aukcje, przetargi, licytacje towarów już na Merkandi!


Aukcje

Nasza międzynarodowa platforma handlu hurtowego Merkandi istnieje już od ponad 10 lat. Stale się rozwijamy i chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Z tego powodu postanowiliśmy otworzyć nową funkcję Merkandi, mianowicie Merkandi Aukcje.

Na platformie auctions.merkandi.com znajdziecie aukcje towarów, maszyn i samochodów z bankructw, likwidacji firm, nadprodukcji, zwrotów od klientów pochodzących z firm leasingowych, banków, sieci sprzedaży detalicznej, producentów, komorników, urzędów celnych, urzędów skarbowych, sądów, magazynów policyjnych.

Jeśli poszukujesz wyprzedaży towarów z poszczególnej kategorii bądź handlujesz towarami po okazyjnej cenie, licytacje online są świetnym rozwiązaniem. Na Merkandi Aukcje znajdziesz licytacje każdej kategorii towarowej.

Merkandi Aukcje jest dostępne w 15 wersjach językowych. Dostęp do wszystkich ofert uzyskają Państwo po rejestracji, która jest bezpłatna i oraz bezterminowa. Konta weryfikujemy na podstawie numeru VAT i numeru telefonu.

Wszystkie aukcje odbywają się online, a adres magazynu jest podany na każdej aukcji, widoczny dla zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników Merkandi Aukcje. Działamy w 150 różnych krajach. Aby zostać kwalifikowanym nabywcą na Merkandi Aukcje przed licytacją, Merkandi wymaga od wszystkich nabywców wpłacenia depozytu, aby otrzymać uprawnienia do licytowania na aukcji. Jeśli nie wygrasz przedmiotu na aukcji, pieniądze pozostaną w depozycie w Merkandi, o ile Kupujący chce zachować uprawnienia do licytowania na aukcji. Kupujący może żądać zwrotu depozytu od Merkandi w dowolnym momencie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Na Merkandi Aukcje znajdą Państwo dwa typy przedmiotów „przedmiot niesprawdzony” i “przedmiot zweryfikowany przez Merkandi Aukcje”. Co oznacza, że przedmiot jest zweryfikowany. Merkandi przeprowadziło osobiście inspekcję towaru. Sprawdziliśmy dokumenty zakupowe, zweryfikowaliśmy pochodzenie przedmiotu licytacji, wykonaliśmy dokumentację fotograficzną i video.

Sprawdź i przekonaj się.
http://auctions.merkandi.com/