Newsletter Merkandi – zapisać się czy nie?


spider-monkey-637061_960_720

Zadaniem naszego newslettera jest informowanie użytkowników o nowych ofertach dodanych przez hurtowników. Newsletter przesyłany jest na żądanie użytkownika i ma postać treściwej wiadomości e-mail z listą ostatnio dodanych ofert.

Jak często będę otrzymywać newsletter i jak on wygląda?

Newsletter przesyłany jest codziennie i zawiera listę najciekawszych ofert z wszystkich kategorii obecnych na naszej platformie wraz ze zdjęciem i krótkim opisem. Opisy produktów są ograniczone do niezbędnego minimum, ofert jest całkiem sporo więc wiadomość często bywa ucięta. Aby przeczytać pełną treść ofert należy otworzyć newsletter w osobnym oknie.

Jak się zapisać?

Rejestracja na newsletter jest całkowicie bezpłatna i niezwykle prosta. Wystarczy wejść na stronę główną platformy www.merkandi.pl, przejść na dół strony i w okienku newslettera wpisać swój adres mailowy. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link potwierdzający subskrypcję newslettera. Wystarczy w niego kliknąć i sprawa załatwiona!

newsletter

Już następnego dnia po potwierdzeniu subskrypcji newslettera na Merkandi zaczniesz otrzymywać wiadomości z ofertami. Dzięki zwartej konstrukcji newslettera szybko można przejrzeć nowe oferty wraz ze zdjęciami, krótkim opisem i cenami.

Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz już otrzymywać naszego newslettera, możesz z niego zrezygnować w dowolnej chwili. Link do rezygnacji zawarty jest w każdym newsletterze.

Jestem na bieżąco!

Zapisanie się na nasz newsletter jest świetnym sposobem by zawsze być na bieżąco z ofertami hurtowników. Dzięki newsletterowi można też zaoszczędzić sporo czasu, bo możemy przejrzeć oferty bez konieczności wchodzenia na stronę. Jeśli zainteresuje nas jakaś oferta możemy jednym kliknięciem przejść bezpośrednio do niej bez konieczności wyszukiwania jej na stronie i przeglądania innych ofert.

Pamiętajcie również, że możecie także zapisać się na newsletter innych wersji językowych Merkandi.

Już teraz kliknij TUTAJ i zapisz się na nasz newsletter i nie przegap żadnej okazji!!!