Merkandi gotowe na zimę!


2015-10-21_13h01_25

 

Za oknem słota, wiatr i chłód, a to znak, że zima zbliża się szybkimi krokami. Już teraz trzeba pomyśleć o zakupie nowej, zimowej odzieży. Na platformie Merkandi jej nie brakuje. Od wyboru do koloru, najróżniejsze modele, fasony i rozmiary. Nasi hurtownicy prześcigają się w dodawaniu zimowych ofert sprzedaży odzieży. Co więcej, kuszą dobrą ceną, która jest dużo niższa niż przy zakupie w tradycyjnym sklepie. Do najczęstszych i najbardziej poszukiwanych należą przede wszystkim puchowe kurtki zimowe, które nadają się na długą i srogą zimę. Cechują się przede wszystkim lekkością, dobrą izolacją cieplną, odpornością na warunki pogodowe jak również modnym wyglądem co dodatkowo ma istotne znaczenie. Sprzedawcy gwarantują towar I gatunku, nowy, z bardzo dobrej jakości materiałów. Godne uwagi są puchowe kurtki wypełnione gęsim pierzem, które wciąż jest niezastąpionym konkurentem sztucznego wypełnienia. Te puchowe wygrywają ranking z tymi sztucznymi przede wszystkim dlatego, że są dwa razy lżejsze i bardziej trwałe. Dodatkowo są sprężyste co ułatwia ich spakowanie do bagażu jak również z łatwością się rozprężają i „wracają „ do swoich pierwotnych rozmiarów.

Platforma Merkandi to bogactwo ofert na ciepłe czapki, szaliki i rękawice jedno i pięciopalcowe. Dla dorosłych i dla dzieci. Akrylowe, polarowe, z poliestru, czapki pilotki bardzo dobrej jakości. Mix modeli, wzorów i kolorów. Artykuły dziecięce dostępne również w pakietach dwuczęściowych jak czapka + szalik, ozdabiane motywami i bohaterami z ulubionych bajek. Myszka Minnie, Hello Kitty, Angry Birds czy Barbie to to co nasze pociechy lubią najbardziej, a nasi sprzedawcy mogą im to zapewnić.

Merkandi – czapki, szaliki, zimowe kurtki! Tylko tu najlepszy towar w najniższych cenach!

Stocki odzieży zimowej to w szczególności towary polskich producentów, ale znajdziemy również holenderskie modele znanej i lubianej marki Barts. Towar wystawiony jest w bardzo atrakcyjnych cenach, a mając świadomość tego, że jest z gwarancją dobrej jakości zachęcamy do skorzystania z ofert Merkandi.

Więcej o zimowych ofertach w kategorii; odzież

 

 

AW

 

2015-10-21_12h37_03

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.