Hurtownie używanego sprzętu fitness


Nasza platforma skupia całe mnóstwo ofert z likwidacji, licytacji komorniczych oraz aukcje magazynowe i wyprzedaże sprzętu poleasingowego. I wśród nich znajdziemy licytacje aut osobowych, ciężarowych, wyposażenie magazynu, sklepu czy zakładu usługowego na sprzedaż oraz poleasingowy sprzęt komputerowy. Jednak dziś chcielibyśmy powiedzieć nieco o ofertach na sprzęt sportowy.

Moda na zdrowy styl życia sprawiła, że coraz więcej osób poszukuje taniego sprzętu fitness – czy to do nowo otwartej siłowni czy na użytek własny. Platforma Merkandi to idealne miejsce na zakup tego typu towaru. Nasze hurtownie sportowe posiadają szeroką game produktów, począwszy od drobnych akcesoriów, czyli kaski, rękawiczki, opaski, hantle, piłki fitness czy kije treckingowe po całe wyposażenie siłowni: orbitki, bieżnie, wioślarze, steppery, masażery, a wszystko pochodzi od popularnych producentów m.in. Reebok, Nike, York, Everlast, Pro Fitness. W większości przypadków są to towary pochodzące z likwidacji, sprzęt poleasingowy z końcówek serii, ale również towary ze zwrotów na mix paletach.

Jak choćby w przypadku tej oferty: „Używany sprzęt sportowy fitness – z likwidacji, licytacji, leasingu itp.” , gdzie hurtownik w stałej ofercie posiada używany sprzęt sportowy fitness z likwidacji, licytacji komorniczych oraz poleasingowy, itp. Aktualne oferty można znaleźć na na stronie internetowej sprzedającego. Cena używanego sprzętu fitness, może stanowić niewielki procent ceny rynkowej, a sprzęt nierzadko jest w pełni sprawny bądź wymagający drobnych napraw.

Ofert tych należy szukać oczywiście w kategorii Sport i Hobby, która po ostatnich zmianach została rozbudowana o nowe podkategorie:

– Akcesoria sportowe

– Obuwie sportowe

– Odzież sportowa

– Pozostałe

– Sprzęt sportowy

Warto również przejrzeć kategorie likwidacje firm, gdzie lokowane są towary z aukcji magazynowych i licytacji czy też całe wyposażenie firmy.

sprzęt fitness uzywany

 

 

 

 

 

 

 

 

BT


Możliwość komentowania jest wyłączona.