Przedłużenie konta na Merkandi


Konto na Merkandi jest aktywne przez rok czasu od momentu jego aktywacji. Wraz z ostatnim dniem konto wygasa automatycznie.

O końcu trwania abonamentu informujemy klientów mailowo. Powiadomienia wychodzą kolejno 60, 30, 7 dni przed koncem. Dodatko po zalogowaniu się do panelu klienta, wyslwietalna jest data zakonczenia abonametu na platformie Merkandi.

Aby przedłużyć konto wystarczy zalogować się na stronie, a następnie przejść w przycisk Przedłuż ważność konta.

 

przedłużeni konta merkandi

 

Zostaniemy przekierowani za stronę, gdzie należy wybrać na jaki okres chcemy konto przedłużyć. Po pierwsze należy wybrać jaki typ konta nas interesuje – konto VIP lub Standard

 

 

typ konta

 

 

a następnie wybieramy jedną z 3 dostępnych opcji:

  • przedłużenie na rok czasu + dodatkowe 3 miesiące
  • przedłużenie na 2 lata + dodatkowe 7 miesięcy
  • przedłużenie na 3 lata + dodatkowe 12 miesięcy

okres abonamentu

 

 

Po kliknięciu w przycisk Wybieram, wyświetli nam się potwierdzenie zamówienia, natomiast po kliknięciu w potwierdź zamówienie zostaniemy przekierowani do metod płatności.

Może się zdarzyć ze przegapimy moment wygaśnięcia konta. Co należy w tym przypadku zrobić ? Wystarczy wejść w przycisk Zaloguj. Jeżeli wprowadzimy login i hasło, które uzywaliśmy do tej pory, otrzymamy komunikat, iż nasze konto już wygasło, w którym będzie znajdował . Pojawi się również link do przedłużenia ważności konta i po kliknięciu w niego zostaniemy przekierowani na stronę gdzie – tak jak w sytuacji opisanej powyżej – wybieramy typ konta oraz okres przedłużenia.

 

przedłużenie po wygaśnięciu

 

Można oczywiście zarejestrować się ponownie. Jezeli użyją panstwo tych samych danych podczas rejestracji zostanie aktywowane już istniejące konto

Oczywiście w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

 

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.