Wersje językowe Merkandi


art-2026066_960_720

Merkandi jest międzynarodową platformą handlową, dlatego działamy w wielu krajach i w wielu językach.

Nasza strona dostępna jest w aż 11 językach: w języku polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, czeskim, ukraińskim, rosyjskim, greckim i tureckim i działa pod 15 adresami:

www.merkandi.pl (Polska)

www.merkandi.com (międzynarodowa wersja angielska)

www.merkandi.co.uk (Wlk. Brytania)

www.merkandi.us (USA)

www.merkandi.de (Niemcy)

www.merkandi.ch (Szwajcaria)

www.merkandi.it (Włochy)

www.merkandi.fr (Francja)

www.merkandi.at (Austria)

www.merkandi.es (Hiszpania)

www.merkandi.cz (Czechy)

www.merkandi.gr (Grecja)

www.merkandi.ru (Rosja)

www.merkandi.com.ua (Ukraina)

www.merkandi.com.tr (Turcja)

Dostęp użytkowników do wersji językowych

Zarejestrowani użytkownicy Merkandi (zarówno Premium jak i Standard) mają dostęp do wszystkich naszych wersji językowych. Mogą kontaktować się z użytkownikami ze wszystkich wersji, wyszukiwać w nich towar, a także w przypadku użytkowników Premium dodawać do nich swoje oferty (po pozytywnej weryfikacji dokumentów firmowych). Rejestrując konto na www.merkandi.pl będziesz miał dostęp do danych kontaktowych wszystkich hurtowników zarejestrowanych na wszystkich wersjach Merkandi.

Poza tym, niezależnie od języka wersji Merkandi, w której się zarejestrowaliście, za pomocą menu na stronie głównej portalu można dokonać wyboru języka, w którym wyświetlana jest strona.

wybór języka

Jak dodać ofertę do innych wersji językowych?

To naprawdę bardzo proste. Wszystkie wersje są ze sobą zintegrowane, dzięki czemu wypełniając jeden formularz dodawania oferty można dodać swoje ogłoszenie do wybranych, a nawet wszystkich wersji językowych. Po zalogowaniu do konta użytkownika i wejściu w formularz dodawania oferty nad oknem Opisu oferty znajdziecie flagi różnych państw.

dodawanie oferty

Flagi te działają na zasadzie drzwi do innych wersji językowych. Żeby dodać do nich ofertę należy kliknąć na flagę np. Niemiec i wprowadzić treść oferty w języku niemieckim, potem kliknąć np. na flagę Francji i wpisać treść oferty po francusku. Na koniec nacisnąć na zielony przycisk Opublikuj na dole strony. Tym jednym kliknięciem oferta zostanie dodana do niemieckiej wersji językowej, czyli będzie wyświetlana na stronie www.merkandi.de oraz do wersji francuskiej www.merkandi.fr.

Zachęcamy do dodawania swoich ofert do wszystkich wersji językowych. Dzięki temu maksymalnie zwiększymy zasięg oferty i zyskamy szanse na większe zainteresowanie użytkowników.