Akcesoria plażowe – nowa kategoria na Merkandi


Lato zbliża się wielkimi krokami, warto więc rozejrzeć się za akcesoriami, które potrzebuje każdy miłośnik spędzania czasu na plaży lub nad basenem. Merkandi pomyślało i o tym i wyszło na przeciw potrzebom naszych użytkowników. Nowa kategoria pod nazwą „Akcesoria plażowe” jest już aktywna, a co najważniejsze, pełna bardzo atrakcyjnych ofert.

Co można w niej znaleźć?

Gama produktów jest bardzo szeroka. Nasi hurtownicy oferują tutaj torby i ręczniki plażowe, a także parasole chroniące przed nadmiernym słońcem. Jest też bardzo bogata oferta akcesoriów do pływania takich jak materace klasyczne i te dla najmłodszych miłośników pływania – w kształcie różnych zwierząt, a także deski do pływania, koła i pływaczki z ukochanymi przez dzieci bohaterami bajek Disney. Poza tym w nowej kategorii znajdziecie wiele ofert akcesoriów do snorkelingu, który pozwoli Wam odkrywać podwodny świat. Zestawy typu maska i fajka są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach – dla dzieci i dorosłych.

Planując wyjazd nad morze warto również pomyśleć o odpowiednim obuwiu. W nowej kategorii czekają na Was oferty klapek plażowych w niesamowicie niskich cenach, a także buty do pływania dla dzieci i dorosłych wykonane z odpornego neoprenu, który ochroni Wasze stopy przed skaleczeniami.

Z produktów dla dzieci warte uwagi są też oferty na dmuchane baseny ogrodowe w różnych rozmiarach i kolorach,  a także zabawki plażowe takie jak zestawy łopatek i foremek do piasku. Dzieciom w szczególności spodobają się produkty licencjonowane z nadrukiem ulubionych bohaterów Disney.

W ofertach znaleźć można także leżaki i krzesła plażowe.

Oferowany towar jest zazwyczaj zupełnie nowy, fabrycznie pakowany i oczywiście jak to na Merkandi – w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Dzięki nowej kategorii wyszukanie towarów jest znacznie łatwiejsze. Z każdym dniem na naszym portalu przybywa ofert artykułów plażowych, które dotąd rozproszone były w kategoriach odzieży, obuwia i sprzętu sportowego. Teraz są one zgromadzone w jednym miejscu, a dotrzeć do nich można za pomocą jednego kliknięcia myszką.

Aby już teraz przeglądać oferty w nowej kategorii wystarczy kliknąć TUTAJ.