Wyprzedaże mebli ogrodowych – łap okazje!


2015-08-31_12h15_00

 

Koniec sezonu to dobry moment, aby skorzystać z okazji i kupić towar w okazyjnej cenie, który świetnie sprawdzi się na następny rok. Meble ogrodowe bo o nich mowa, cieszą się niebywałą popularnością wśród kupujących. Ich pierwotna cena na chwilę przed sezonem znacznie przewyższa zasobność niejednego portfela, ale wyszukanie perełki i złapanie posezonowych okazji w atrakcyjnej cenie niewątpliwie da wiele radości i satysfakcji, a przy tym nie uszczupli tak bardzo portfela.

Jak okazja to tylko w MERKANDI!

Kupowanie mebli ogrodowych z wyprzedaży ma sens, ale trzeba wiedzieć jak i gdzie ich szukać. Platforma Merkandi oferuje wiele tego typu produktów. W asortymencie posiadamy meble ogrodowe z upadłości, bardzo dobrej jakości meble rattanowe jak również nowe, wygodne zestawy mebli ogrodowych, krzesła, leżaki, ławki, stoliki. Różne kolory i modele z możliwością regulacji wysokości i szerokości. Dodatkowo grille gazowe, elektryczne, huśtawki ogrodowe, trampoliny, parasole, cała gama poduszek, bardzo szeroki wachlarz towarów.

Nasi hurtownicy prześcigają się w wystawianiu swoich ofert i kuszą naprawdę niskimi cenami, dlatego też na MERKANDI dostaniemy towar ze sprawdzonego źródła, niedrogi i przede wszystkim z gwarancją dobrej jakości, zatem najlepsze okazje są dla cierpliwych czekających na wyprzedaże.

Zanim jednak podejmiemy decyzję o zakupie, warto zapoznać się ze wszystkimi ofertami naszych sprzedawców i przeanalizować każdą z osobna.

Podstawa to porównanie cen, dostępności jak również jakości towaru. Przed zakupem warto zadać kilka pytań odnośnie konserwacji produktu, wytrzymałości, wykonania i parametrów. Dobrze wiedzieć  w jaki sposób zabezpieczyć towar przed niekorzystnym działaniem różnych warunków atmosferycznych, by zakup mógł posłużyć nam przez lata.

Platforma Merkandi posiada w swoich zasobach szereg artykułów do czyszczenia rożnych powierzchni w tym powierzchni meblowych. Żele, płyny, proszki, delikatne ściereczki to tylko niektóre z nich. Odpowiednio dobrane preparaty i prawidłowa konserwacja sprawią, że meblami z wyprzedaży będziemy cieszyli się przez wiele lat.

Jak zabezpieczyć?

Na koniec sezonu meble musimy wyczyścić z brudu, kurzu, najlepiej miękką ściereczką i wodą z dodatkiem delikatnego płynu przeznaczonego do czyszczenia. Nie możemy zapomnieć o przechowywaniu. Każdy rodzaj mebli ma swoje potrzeby tak, więc np. meble rattanowe albo wiklinowe, czy też świerkowo – sosnowe przechowujemy w suchych pomieszczeniach, idealnym wydaje się być do tego garaż, gdzie jest ciągła cyrkulacja powietrza, ale…

Suche i gorące pomieszczenie może spowodować, że meble będą przesuszone i nie będą się sprawdzały w następnym sezonie. Drewnianych zestawów nie należy przykrywać folią, gdyż szybko pojawi się na nich grzyb. Odpowiednie będzie stare bawełniane lub lniane prześcieradło.

Drzewo egzotyczne dobrze czuje się w zamkniętym pomieszczeniu typu wiata, a technorattan, żeliwo, czy stal mogą stać w ogrodzie, nie straszna im sroga zima i ciągły deszcz.

Szukasz mebli ogrodowych z wyprzedaży? Z nami każdy znajdzie coś dla siebie, zatem Wejdź, Sprawdź, Nie przegap!

AW

2015-08-31_12h12_02


Możliwość komentowania jest wyłączona.