Świąteczna promocja na Merkandi


2015-11-16_08h03_36

 

Grudzień, to niewątpliwie najgorętszy miesiąc w handlu hurtowym. Prezenty, dekoracje, ozdoby to hit przedświątecznych zakupów, ale….o nich warto pomyśleć już teraz, gdyż dzięki wcześniejszym zakupom możemy znacznie odciążyć domowy budżet.
Okres świąteczny tuż tuż, więc konsumenci, sprzedawcy, sieci handlowe i hurtownicy już teraz poszukują świątecznego towaru, którym zasilą swoje półki sklepowe.

A ten znajdziesz na Merkandi!

Hurtownicy Merkandi nie próżnują i już od dawna wystawiają swoje świąteczne oferty. Wśród nich znajdziemy szeroki wachlarz świątecznych ozdób, świeczek, światełek LED, opakowań na prezenty i świątecznych upominków. Nie brakuje sztucznych drzewek, a jak choinka to bombki, bałwanki, mikołaje oraz różnokolorowe łańcuchy dekoracyjne i bożonarodzeniowe zawieszki.
Czymże byłoby Boże Narodzenie bez słodkich upominków, dlatego nie możemy zapomnieć o naszych milusińskich, dla których nasi hurtownicy przygotowali słodkie niespodzianki. Już teraz widnieją oferty sprzedaży różnego rodzaju czekolad, słodkich mikołajów i kalendarzy z przepyszną czekoladką w środku na każdy dzień tygodnia.

Handel z Merkandi to jest to!

Niech świąteczne zakupy staną się przyjemnością, co z Merkandi jest możliwe!
Dlaczego? Z kilku bardzo ważnych powodów. Po pierwsze – ominą cię ogromne kolejki, których przecież nikt nie lubi. Po drugie oszczędność czasu – kupujesz bez wychodzenia z domu. Po trzecie – artykuły świąteczne dostępne są w pełnej gamie kolorów i rozmiarów. Po czwarte – kupujemy bez obawy, że prezent nie przyjdzie na czas.
Zalet kupowania na Merkandi jest nieskończenie wiele, jednak tą najważniejszą zostawiliśmy na koniec. Mamy niebywałą szansę na zakupy w promocyjnych cenach lub w specjalnych okazjach.

Z Merkandi wszystko jest możliwe!

A żeby było jeszcze przyjemniej, dla wszystkich sprzedających mamy świąteczną promocję.
Wyjdź innym naprzeciw, wystaw oferty związane z dekoracjami świątecznymi, a my je wypromujemy jako Top Oferty na platformie Merkandi. Całkowicie za darmo! W ten sposób szybko znajdziesz potencjalnych Klientów na swoje towary.
Promocja trwa tylko do 06 grudnia 2015 na cały świąteczny asortyment. Nie czekaj – im szybciej opublikujesz ofertę tym większy zysk osiągniesz przy jednocześnie szybszej sprzedaży.

Wejdź! Sprawdź! Nie przegap!

 

 

 

AW

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.