Sprzęt Sportowy – przygotuj się na zimę


2015-11-19_10h40_07

 

 

Idą święta, a wraz z nim czas suto zastawionego stołu i jedzenia bez umiaru. I odwieczny dylemat – jak skutecznie schudnąć? Jak odejść od stołu i zacząć się ruszać?. Przed nami jeszcze zimowe ferie. Jak miło i aktywnie spędzić czas? Może wypad na narty? Snowboard? Albo prościej – do klubu fitness?
A może po prostu kupić okazyjnie dobry sprzęt sportowy i zacząć ćwiczyć w domu?

Z Merkandi to proste

Nasi hurtownicy zadbali o wszystkich. I o tych będących na dietach i o zwolenników uprawiania różnych sportów. W ich ofertach możemy znaleźć szereg sprzętu sportowego w bardzo okazyjnych cenach. Bardzo często jest to mix towaru na paletach sprzętu sportowego i turystycznego.
Palety zawierają bieżnie sportowe, trampoliny, rowery stacjonarne.
Ceny w zależności od ilości zamówienia podlegają negocjacji, więc można swobodnie się targować.
Towar z palet oferowany przez naszych hurtowników najczęściej należy do grupy towarowej Retour Ware. Grupa ta jest mieszanką towaru A- Ware, B – Ware oraz C – Ware.
Co to oznacza?
Oznacza to, że w mixie, na paletach stosunkowo rzadko występuje towar z grupy A – Ware, czyli w pełni sprawny, natomiast w większej mierze towar pochodzi z B i C – Ware, jest sprawny w 60 %, w 95% jest w oryginalnych opakowaniach chyba, że inaczej wskazuje specyfikacja dla danego towaru. Towar tego typu nie jest objęty gwarancją i nie jest na paletach sprawdzany pod np. względem jakości stąd hurtownicy sprzedają go w bardzo atrakcyjnych cenach.
W stałych ofertach hurtownicy Merkandi proponują sprzęt sportowy i turystyczny z likwidacji przedsiębiorstw, licytacji i leasingu. To również towar należący do grupy B – Ware. Do tej grupy zalicza się towar nowy, poekspozycyjny, używany lub odnawiany tzw. refurbished. Technicznie zawsze w 100 % sprawny, sprzedawany w opakowaniach oryginalnych, czasem zastępczych. Na niektóre towary z tej grupy przewiduje się 12 miesięczną gwarancję, zazwyczaj jednak jest to gwarancja rozruchowa 4 – tygodniowa. Towar najczęściej pochodzi z Niemiec, ale zdarzają się też sprowadzane z Wielkiej Brytanii i Polski.
Szczegółowe oferty sprzedaży towarów wraz z ich cenami można uzyskać po bezpośrednim kontakcie z hurtownikiem.

 

AW

 

2015-11-19_10h40_41


Możliwość komentowania jest wyłączona.