Na MERKANDI już zimowo!


 

 

2015-11-03_08h58_37

Niestety dni są coraz krótsze, noce bezsprzecznie stały się bardzo chłodne, od czasu do czasu słońce przebija się zza chmur, zatem nie mamy wątpliwości, że okres zimowy zbliża się szybkimi krokami.

Na MERKANDI zima zaczyna się już dziś,

dlatego to ostatni dzwonek, aby teraz pomyśleć o asortymencie, który będzie potrzebny przez kilka długich miesięcy. W trosce o swoich klientów nasi hurtownicy wybiegają na przód i już teraz rozpoczynają handel hurtowy artykułami sezonowymi.

A jak zima to…..

przede wszystkim stocki zimowej garderoby dla dzieci i dorosłych. Kurtki, płaszcze, spodnie, ciepłe szale, rękawiczki i czapki znanych światowych marek to już dziś temat numer 1 na MERKANDI.

Zima sprzyja uprawianiu sportu, więc z myślą o feriach hurtownicy już teraz prześcigają się w umieszczaniu ofert na odzież i obuwie sportowe jak również sprzęt sportowy. Baczną uwagę należy zwrócić na kurtki, spodnie i kaski narciarskie, które są niewątpliwym hitem zimowego sezonu.

Dodatkowo nasi hurtownicy zaczynają wzbogacać swój asortyment o części i akcesoria samochodowe. Wśród nich znajdziemy odmrażacze do szyb i zamków samochodowych, preparaty do pielęgnacji aut zapobiegające przymarzaniu, skrobaczki, jak również wszelkie rozmiary opon zimowych w bardzo atrakcyjnych cenach.

MERKANDI TO NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Z myślą o tym, żeby liczba ofert w serwisie nadal rosła i, żeby handel hurtowy kwitł i rozwijał się pomyślnie chcemy do Państwa wyjść z propozycją, która przyniesie korzyści dla obu stron – kupujących i sprzedających.

Od dnia dzisiejszego, aż do końca listopada 2015 roku każdy zarejestrowany hurtownik, który przyśle nam link do nowej oferty na zimowy asortyment otrzyma od nas jedną opcję promowania za darmo!

Z promocji tej będzie można skorzystać tylko jeden raz dla jednej przesłanej oferty, więc nie zwlekaj, wyślij ofertę już dziś!

Dostępne opcje promowania to: Wyróżnienie na Merkandi, Top oferty na Merkandi, Top oferta w wybranej branży oraz Wyróżnienie w wybranej branży.

Im wcześniej zaczniemy przygotowania do nowego sezonu w handlu hurtowym tym bardziej będzie on efektywniejszy, zatem wspólnie zawalczmy o klienta jeszcze szybciej.

 

AW

 

 

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.