Halloweenowe wariacje na temat…


 

 

2015-11-02_11h48_51

 

Nadchodzi najmroczniejsza noc w roku, a wraz z nią… Halloweenowe szaleństwo! Dynie, duchy i wampiry to niewątpliwie symbole tego święta.
Ostatnie lata pokazały, że Polacy coraz chętniej i z większą pompą świętują Halloween i pomimo, że „ święto” należy do Amerykanów, to w Polsce również znalazło swoich zagorzałych zwolenników.
Tak jak w innych krajach tak również u nas w ten szczególny dzień handel zbija ogromną fortunę. Producenci zabawek, odzieży oraz przemysły spożywczo – cukiernicze na długo przed sezonem przeżywają wielki boom. Nie ma się co oszukiwać, takie imprezy to świetna okazja, aby wyciągnąć od klientów większą gotówkę.

Ostateczne odliczanie do Halloween czas zacząć!

 

Aby wyjść naprzeciw tradycji nasi hurtownicy od dłuższego czasu wzbogacają swój asortyment o maski, stroje, wszelkie artykuły dekoracyjne jak również zestawy Halloweenowych zabawek. Towar ten znajduje swoich nabywców nie tylko na Halloweenowe szaleństwo – przed nami Sylwester i karnawał.

Jak Halloween to tylko z Merkandi !

 

Wspólnie z Wami chcemy świętować, dlatego też w tym szczególnym dniu postanowiliśmy obdarować Was czymś wyjątkowym.

Masz nadwyżki kostiumów, masek czy innych artykułów dekoracyjnych? Wystaw je na Merkandi, sprzedaj z zyskiem i zrób miejsce na nowy asortyment.

Każdy sprzedawca, który do nas napisze otrzyma 10 punktów Merkandi na promowanie swoich ofert. Zupełnie za darmo!

 

Czym są punkty na Merkandi?
To rodzaj mikrowaluty, która pozwala na dokonywanie błyskawicznych płatności za np. promowanie ofert bez oczekiwania na przyjęcie płatności. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, zadzwoń zapytaj to nic nie kosztuje, a informacja może okazać się bezcenna.

Promocja trwa tylko jeden dzień, zatem nie zwlekaj, wystaw swój towar już teraz!

 

 

AW

 

 

 

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.