Chemia z Niemiec doceniana w Polsce. Importuj najtaniej!


2015-09-17_09h33_03

Artykuły chemiczne naszych niemieckich sąsiadów na dobre zagościły w polskich domach. I chociaż zauroczenie zachodnimi produktami mamy już za sobą to w dalszym ciągu wszelkie zachodnie proszki do prania czy płyny do płukania tkanin mają swoich zagorzałych zwolenników. Nadal bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się sprowadzane płyny do mycia naczyń, szampony i kosmetyki do pielęgnacji ciała.

Chemia z Niemiec to towar niezwykle doceniany w Polsce. Najpierw powoli wkradł się w okoliczne stragany i małe bazarki, by w niedługim czasie zawojować sklepy i centra handlowe. Sklepów, sklepików i stoisk z oryginalną chemią gospodarczą z Niemiec przybywa, a w ostatnich latach zdobywają nawet internet, gdzie online może kupić każdy, kto ma daleko do granicy państwa i nie zawsze osobiście może sobie pozwolić na kupno bezpośrednio z niemieckiego sklepu.

Dlaczego Polacy lubują się w niemieckich produktach, gdzie polskie półki sklepowe uginają się od tego samego towaru?

Jest kilka powodów.

Wydaje się, że różnice pomiędzy produktem zza Odry, a naszym rodzimym widać gołym okiem. Konsumenci w różnych krajach mają inne, specyficzne upodobania i przyzwyczajenia. Dlatego też może nie dziwić fakt, że występują różnice pomiędzy produktami tych samych marek na różnych rynkach, chodzi o zapach, gramaturę i opakowanie. Inny ważny aspekt to konsystencja. Niemieckie np. płyny są gęste, mają intensywny zapach i na dłużej utrzymują świeżość, co niewątpliwie jest istotne dla każdej gospodyni domowej. Druga sprawa to wydajność. Przez to, że detergenty są bardziej skondensowane to produkt jest wydajniejszy. Mniejsza dawka produktu daje większy efekt. Proszek czy płyn zakupiony w Polsce jest dużo tańszy, ale tylko pozornie. Udowodniono, że przeciętna rodzina zużywa ok. 4,5 kg proszku do prania w miesiącu. Koszt to niecałe 30 – 40 zł., w zależności od firmy. Ale kupując ten sam proszek sprowadzany od naszych sąsiadów wydajemy ok. 50 zł. za 4,5- 5 kg, przy czym biorąc pod uwagę konsystencję i wydajność, wystarczy go na 3 miesiące, a nie na miesiąc jak to się ma w przypadku produktu z polskich półek. Zatem zakup o niebo opłacalny.

Dobrym pomysłem na zakup chemii gospodarczej z Niemiec będzie kupno przez internet, gdzie na różnych aukcjach internetowych i portalach można zakupić towar w ilościach hurtowych za naprawdę niedużą cenę.

Z hurtownikami MERKANDI importuj najtaniej!

Merkandi to platforma, w której znajdziemy szereg ofert sprzedaży chemii gospodarczej sprowadzanej od naszych zachodnich sąsiadów. Nasi klienci mogą mieć pewność zakupu najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.

Kapsułki żelowe, proszki do prania, płyny zmiękczające do tkanin, detergenty z końcówek serii znanych marek ( Vanish, Ariel, Vizir, Persil ) to tylko niektóre z wybranych artykułów. W ofertach widnieją produkty skoncentrowane, aktywne, chroniące włókna tkanin, a te innowacyjne chronią odzież przed przyswajaniem nowych plam. Towar wyróżnia się wysoką jakością, nie niszczy, nie spiera kolorów i nie ma dużej zawartości szkodliwych fosforanów, które są szkodliwe dla środowiska.

 

AW

2015-09-09_10h25_29


Możliwość komentowania została wyłączona.