AGD ze zwrotów, nadwyżek, likwidacji


Platforma Merkandi to ogromna baza ofert z likwidacji, nadwyżek, zwrotów a dużą część tych ofert stanowi elektronika taka jak multimedia, RTV, komputery, no i oczywiście sprzęt AGD. Dlaczego warto nabywać AGD od hurtowników na Merkandi?

Po pierwsze oferują sprzęt z nadwyżek i końcówek serii

AGD i wszelkiego rodzaju elektronika to bardzo szybko rozwijające się branże, a ulepszone, nowe modele pojawiają się na rynku z roku na rok. Dlatego każda hurtownia, sklep czy producent musi się pozbyć nadwyżek i końcówek serii możliwie jak najszybciej, po niezwykle niskich cenach. jednak sprzęt ten to towar fabrycznie nowy, w pełni sprawny, w oryginalnych opakowaniach i nieposiadający żadnych wad, dodatkowo objęty gwarancją.Kolejne są artykuły gospodarstwa domowego pochodzące z likwidacji firm oraz wyprzedaży sklepowych, czyli również w pełni sprawny sprzęt wyprzedawany firmom hurtowo. Są to również urządzenia fabrycznie nowe i sprzedawane w oryginalnych opakowaniach.

agd z nadwyżek

 

AGD powystawowe. Jest to sprzęt pochodzący z wystaw sklepowych. Są to egzemplarze urządzeń, które dotychczas służył jako wzór miały za zadanie zaprezentować funkcji danego urządzenia. Artykuły powystawowe są również w pełni sprawnie technicznie, a przed zaoferowaniem ich do dalszej sprzedaży zostają sprawdzone i przetestowane. Jednak jest to sprzęt nowy, oraz używany zazwyczaj wyłącznie w celach reprezentacyjnych. W tym przypadku urządzenia mogą posiadać niewielkie rysy które oczywiście nie ma żadnego wpływu na ich działanie. Sprzęt ten również jest wcześniej sprawdzany a sprzedawcy udzielają nawet 12 miesięczną gwarancje. W tym przypadku cena będzie również wiele niższa niż w przypadku towarów z nadwyżek oraz likwidacji

Ostatnia grupa to towary używane / ze zwrotów

Niewątpliwie tego typu sprzęt kupujemy po wiele niższych cenach. Jednak i w tym wypadku możemy uwzględnić pewien podział. Po pierwsze możemy mówić o urządzeniach ze zwrotów, które przed wystawieniem do sprzedaży zostały sprawdzone i są w pełni sprawne lub zostały odnowione. Druga grupa to sprzęt na mix paletach, na których znajdują się urządzenia ze wszystkich grup – zarówno nowe, odnowione jak niesprawne. Rzecz jasna cena zawsze jest adekwatna do stanu towarów.

Hurtownie agd na Merkandi: Elektronika

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.