Nowa odsłona platformy Merkandi


Bardzo nam miło poinformować, iż pojawiła się już nowa odsłona Merkandi. Zmieniliśmy wygląd oraz ulepszyliśmy i dodaliśmy wiele nowych funkcji na stronie, a wszystko po to, aby ułatwić Państwu prace z naszą platformą.Odświeżyliśmy wygląd naszego serwisu i stworzyliśmy nową, nowocześniejszą, bardziej czytelną i intuicyjna szatę graficzną strony. Po za tym pojawiło się wiele modyfikacji takich jak:

Nowe kategorie i podkategorie

Pojawił się szerszy podział wielu z nich, jak chociaż kategoria „Likwidacje firm”, która do tej pory nie posiadała żadnych podkategorii, a teraz dzieli się na:

-Aukcje magazynowe

-Licytacje komornicze

-Pozostałe oferty hurtowe

-Wyposażenie hoteli, restauracji

-Wyposażenie sklepów

Czy choćby w kolejnej bardzo popularnej branży „Odzież”, gdzie dodane zostały odzież damska, odzież męska i przede wszystkim odzież używana i bielizna. Mamy nadzieje, że nowy podział ułatwi wyszukiwanie stocków.

Listę wszystkich dostępnych kategorii znajdą Państwo tutaj

 

Opcje dostawy i płatności.

Każdy hurtownik może teraz określić obowiązujące u niego opcje dostawy oraz metody płatności. Czyli, czy akceptowane są płatności przelewem, czy hurtownik wysyła towar, czy też konieczny jest odbiór osobisty. Informacje te widoczne są dla każdego zarejestrowanego użytkownika i wyświetlają się po wejściu w profil hurtowni.

profil hurtowni

 

 

 

Odsłona mobilna

Nowa, odsłona mobilna naszej platformy, umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji serwisu, takich jak zamieszczanie ofert, wystawianie opinii, kontakt z dostawcami i inne.

Większe bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu certyfikatu SSL, i szyfrowaniu danych przesyłanych pomiędzy platformą, a a komputerem użytkownika, znacznie wzrośnie ochrona wszelkich danych.

 

Oczywiście to nie wszystkie ulepszenia jakie zostały wdrożone. O wszystkich nowych funkcjach będziemy Państwa informować zarówno na blogu jak i na naszej stronie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.