Kolejne zmiany na Merkandi – nowy dział FAQ


Już minęły dwa miesiące odkąd wprowadziliśmy nową wersję strony, jednak dalej pracujemy nad jej ulepszeniem, więc wrażamy kolejne praktyczne rozwiązania i funkcje. Spośród ostatnich zmian z pewnością należałoby wymienić modyfikacje działu FAQ.

Przede wszystkim cała struktura działu FAQ uległa zmianie. Nie są to już krótkie odpowiedzi wyświetlane tuż pod wybranym pytaniem. W tej chwili odpowiedzi na pytania są bardziej rozwinięte i do każdego pytania zostały dodane podglądowe obrazy, przedstawiające, gdzie możemy znaleźć daną opcje, funkcje, przycisk, itp. Poza tym w nowej wersji znajdziemy szereg informacji, których dotychczas nie można było odnaleźć na naszej stronie. W nowym FAQ znajdziemy większość podstawowych pytań odnoszących się do tego, czym właściwie jest platforma Merkandi oraz jak funkcjonuje.

 

Znajdziemy przykładowo odpowiedzi na pytania takie jak :

Czym jest Merkandi?

Jak działa Merkandi?

Jakie są różnice pomiędzy kontem Standard i VIP?

 

Są to wartościowe informacje zwłaszcza dla użytkowników, którzy dopiero rozważają rejestracje na naszej platformie. Znajduje się też wiele pytań, które ułatwią poruszanie się po stronie i korzystanie z dostępnych funkcji, zwłaszcza nowym użytkownikom, m.in.:

Jak dodać swoją ofertę?

Gdzie znajdę opłacone faktury za usługi Merkandi?

Wyszukiwanie zaawansowane na Merkandi

 

A także porady dla wszystkich użytkowników zarówno kupujących jaki i sprzedających, takie jak :

Co powinno zawierać zapytanie ofertowe?

Jak przetłumaczyć ofertę z pomocą translatora?

Jak kontaktować się z klientami?

 

Lista wszystkich pytań dostępna jest tutaj. Wystarczy kliknąć w interesujące nas pytanie, a wyświetli nam się pełna odpowiedź wraz z załączonymi podglądowymi obrazami.

 

faq

 

 

Jeżeli jednak nie jesteśmy pewni czy w danym pytaniu znajdziemy odpowiedź na nasze pytanie oraz nie chcemy przeklikiwać się przez każde z nich w celu znalezienia tego co nas interesuje, można skorzystać z dostępnej wyszukiwarki. Aby to zrobić, wystarczy wpisać wyszukiwaną frazę , a następnie naciśnij klawisz ENTER lub kliknij przycisk Szukaj.

wyszukiwarka

 

Lista pytań oczywiście nie jest zamknięta. Jeżeli uważają Państwo, że są informacje, które powinny się pojawić na stronie prosimy o kontakt z BOK Merkandi.

 

 

 

BT


Możliwość komentowania jest wyłączona.